Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BIESIADA ROGOWSKA
XX jubileuszowa Biesiada Rogowska już w najbliższą sobotę 18 stycznia. Sala domu ludowego w Rogach, rozpoczynamy o godzinie 18:00.
XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
 23 stycznia 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbędzie się  XII Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ferii. Początek rozgrywek o godzinie 9:00. Zapraszamy na sportowe ferie.
KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY
  W niedzielne popołudnie 12 stycznia, w sali domu ludowego w Łężanach, odbędzie się tradycyjny w okresie karnawału Koncert Karnawałowy Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe. Początek koncertu o godzinie 16:00. Zapraszamy.
FERIE Z DOMEM KULTURY
Zapraszamy do spędzenia ferii z Domem Kultury, podczas ferii, wszystkie zajęcia zespołów i grup zainteresowań odbywaja się bez zmian. Organizujemy dodatkowo dwa wyjazdy zorganizowanych grup na lodowisko i besen.
TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
11 stycznia br. w Remizie OSP w Rogach rozegrany został XV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym i Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.
KONCERT ORKIESTRY W ŚWIĘTO OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
W Święto Objawienia Pańskiego, tradycyjnie już od kilku lat, wędrujemy wraz z orkiestrą dętą do poszczególnych parafii naszej gminy z koncertem kolęd i pastorałek, chociaż nie brakuje także repertuaru karnawałowego i rozrywkowego. W roku bieżącym, po kilku latach ponownie zawitaliśmy do kościoła pw. Wszystkich Świętych we Wrocance.
JARMARK BOŻONARODZENIOWY
 21 grudnia, na kilka dni przed wyjątkowymi świętami, jakimi niewątpliwie jest Boże Narodzenie, obok Urzędu Gminy w Miejscu Piastowym, Wójt Gminy Pani Dorota Chilik, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym zorganizowali po raz pierwszy w naszej gminie Jarmark Bożonarodzeniowy.
KONCERT GALOWY KOLĘD I PASTORAŁEK
22 grudnia, w pięknie oświetlonej i wypełnionej po brzegi – część widzów musiała niestety stać - sali Domu Ludowego w Rogach, odbył się kolejny już XXI koncert galowy konkursu kolęd i pastorałek. W konkursie wystąpiło 15 laureatów wyłonionych w przesłuchaniach konkursowych.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2019
  • 2019-02-28
  • ROK 2018
  • 2018-03-19
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki