Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

XII GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 29 września br. na Orliku przy Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym rozegrany został XII Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Turniej rozgrywany został w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa do VI klasy i szkoła podstawowa VII-VIII klasy.
WARSZTATY ŚPIEWU LUDOWEGO
Gminny Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkich chętnych, na warsztaty śpiewu ludowego pod kierunkiem pani Józefy Knap. Zajęcia są bezpłatne, program realizowany przy wsparciu finansowym MKiDN z Funduszu Promocji Kultury.
ZAWODY ROWEROWE NA PUMPTRACKU
Serdecznie zapraszamy wszystkich milośników jazdy na rowerach na I zawody na torze pumptrackowym w Miejscu Piastowym 27 września. Start o godzinie 12:00.
WARSZTATY ONLINE
Witamy na pierwszych z cyklu " Rzemiosło artystyczne w sieci " warsztatach online.
WARSZTATY PISANIA IKON
Serdecznie zapraszamy na warsztaty pisania ikon. Warsztaty prowadzone przez znanego artystę malarza-bieszczadnika. Warsztaty skierowane są zarówno do osób zaawansowanych, jak i tych, które z ikoną nie miały jeszcze do czynienia. Stopień trudności dostosowujemy indywidualnie do każdego uczestnika, dlatego nawet jeśli ktoś pędzel ostatni raz trzymał w ręku w szkole podstawowej, niech czuje się zaproszony do udziału w zajęciach. Zajęcia bezpłatne, zgłoszenia do 3 sierpnia 2020 r. Szczegóły na plakacie.
X POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
W upalną niedzielę 26 lipca br. w Niżnej Łące rozegrany został X Jubileuszowy Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Krośnie, Urząd Gminy w Miejscu Piastowym oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył radny powiatu Tomasz Sieniawski.
XI TRÓJBÓJ RAKIETOWY
W dniu 4 września br, w czasie trwającego odpustu ku czci Św. Rozalii we Wrocance odbyła się Rozaliada, której organizatorem byli: Stowarzyszenie Nasza Wrocanka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Podczas imprezy zorganizowany został kiermasz kwiatów, wędka szczęścia, zostały przeprowadzone gry i zabawy z nagrodami dla dzieci. Zostały również wręczone nagrody dla uczestników XI Trójboju Rakietowego.
KONKURSY POWIATOWE
Starostwo Powiatowe w Krośnie zaprasza do wzięcia udziału w dwóch konkursach: fotograficznym „Powiat Krośnieński w obiektywie”, oraz w konkursie wokalnym  „Rodzinne Śpiewanie Pieśni Patriotycznej”. Szczegóły dotyczące konkursu na plakatach oraz na stronie internetowej powiatu. Zapraszamy do udziału.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2020
  • 2020-01-23
  • ROK 2019
  • 2019-02-28
  • ROK 2018
  • 2018-03-19
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki