Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

VI OTWARTY TURNIEJ KOSZYKÓWKI
29 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience rozegrany zostałVI Otwarty Turniej Piłki Koszykowej, którego organizatorem byli: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz JT-TEAM Targowiska.
PUCHAR WROCANKI W TENISIE
W dniu 2 marca 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki. Turniej został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Do rozgrywek przystąpiło 14 zawodników rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych.
XXI GMINNY TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA
W dniu 07 marca 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach, rozegrany został XXI Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
ZAPUSTOWE OSTATKI w GŁOWIENCE
15 lutego z sali domu ludowego w Głowience słychać było gwar, śpiew, hulanki i swawole, a to za sprawą XIII Zapustowych Ostatków. W roku bieżącym tematem przewodnim imprezy były muzyczne przeboje Europy.
MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
2 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym odbyła się 10. jubileuszowa edycja Miejsteckiego Kolędowania. Przystrojone choinki i świąteczny nastrój przypominały o kończącym się w tym dniu okresie świąt Bożego Narodzenia.
BIESIADA ROGOWSKA
Ponad 200 osób uczestniczyło w jubileuszowej XX Biesiadzie Rogowskiej, która odbyła się 19 stycznia br. w Dom Ludowym w Rogach. Wspólne śpiewanie, występy artystyczne oraz dobre jedzenie od lat przyciągają do Rogów miłośników biesiadowania.
XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
W dniu 23 stycznia 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XII Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ferii, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.