PUCHAR DYREKTORA W PIŁCE HALOWEJ

W dniu 26 marca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Głowience. Organizatorem turnieju byli: Szkoła Podstawowa w Głowience oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Rozgrywki prowadzone były w kategorii klasa IV szk. podst. i młodsi. W turnieju udział wzięło 6 drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup: gr. A – Łężany, Rogi, Zalesie; gr. B – Głowienka, Miejsce Piastowe, Wrocanka.

Łężany – Miejsce Piastowe   0:4

W finale spotkały się drużyny Rogów i Miejsca Piastowego. Po bardzo wyrównanym meczu Rogi pokonały Miejsce Piastowe 1:0. Trzecie miejsce zajęły Łężany wygrywając z Wrocanką 5:1. W meczu o piąte miejsce Zalesie zwyciężyło Głowienkę 2:1.

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy pozostałe drużyny dyplomy za udział. Zostały również przyznane nagrody indywidualne w postaci dyplomów - dla najlepszego bramkarza - Oliwiera Michny (Miejsce Piastowe), najlepszego strzelca - Łukasza Steca (Miejsce Piastowe) i najlepszego zawodnika - Piotra Knapa (Rogi). Nagrody wręczał dyrektor SP Głowienka Krzysztof Roman, mecze sędziował Paweł Guzik, a zabezpieczenie medyczne pełniła Halina Bielawska.