TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR LATA

Turniej piłki siatkowej : „O Puchar Lata” jest organizowany od 2000 roku. Uczestnikami są osoby zamieszkałe w Gminie Miejsce Piastowe.

Piłka siatkowa, zwana popularnie siatkówką, jest grą rozgrywaną przez dwa zespoły na boisku przedzielonym siatką. Siatkówka jest grą dla każdego, a w zależności od warunków możliwe są jej różne wersje.

Turniej jest organizowany w celu zapewnienia aktywnego wypoczynku mieszkańcom gminy oraz dla wspólnej zabawy.

Regulamin

 1. Gminny Turniej Piłki Siatkowej jest turniejem organizowanym dla wszystkich mieszkańców Gminy Miejsce Piastowe (zawodnicy muszą być zameldowani na terenie gminy).
 2. Daną miejscowość musi reprezentować minimum trzech zawodników mieszkających na jej terenie, a zawodnicy z innych miejscowości grający w tej drużynie nie mogą występować w innych drużynach i dokonywać żadnych zmian.
 3. Zawodnicy, którzy biorą udział w rozgrywkach III, II i I ligi oraz ekstraklasy nie mogą uczestniczyć w tym turnieju, natomiast uczestniczyć mogą zawodnicy lig amatorskich.
 4. Drużyny 6 – osobowe 9męskie lub mix) + minimum 1 zawodnik rezerwowy stawiają się pół godziny wcześniej przed rozpoczęciem turnieju w celu przeprowadzenia losowania.
 5. Rozgrywki prowadzone będą systemem pucharowym lub grupowym w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
 6. Wszystkie kwestie sporne w czasie gry rozstrzygane będą przez prowadzącego rozgrywki sędziego.
 7. Decyzja sędziego jest niepodważalna i ostateczna.
 8. Turniej siatkówki odbywa się na wolnym powietrzu (boisko o powierzchni asfaltowej) lub w razie niepogody w Sali gimnastycznej.
 9. Najlepsze drużyny otrzymują nagrody w postaci dyplomów i pucharów ufundowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
 10. Drużyny są zgłaszane w wyznaczonym terminie w Klubach Młodzieżowych lub telefonicznie pod nr: (013) 43 530 74.
 11. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.

Podstrony artykułu:Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki