Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
Zapraszamy na kolejną XX edycje konkursu kolęd i pastorałek. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 5 grudnia w Rogach. Karty zgłoszenia należy dostarczyc do dnia 3 grudnia br. termin ostateczny. Serdecznie zapraszamy.
VII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JEDNOSTEK OSP
W sobotę 17 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience odbył się VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, którego organizatorami byli: Wójt Gminy Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, Zarząd Oddziału Powiatowego Związków Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Głowience.
100 ROCZNICA NIEPODLEGŁOŚCI
Odzyskana Niepodległości - ten jakże radosny i uroczysty dzień obchodzony był również w Gminie Miejsce Piastowe. Uroczystości rozpoczęto mszą święta za ojczyznę w kościele parafialnym p.w. Miłosierdzia Bożego w Rogach, która odprawił proboszcz parafii ks. Marek Siedlecki w koncelebrze ks. Piotra Piskorza oraz dziekana kościoła greckokatolickiego z Drohobycza Ivana Pankiv.
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
W dniu 8 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
MINI ART 2018
Ponad 120  uczestników wzięło udział w XXVI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych „MINI- ART”, który odbył się 14 listopada w sali domu ludowego w Rogach.
IV WIDACKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI-100 LAT NIEPODLEGŁEJ
IV Widacki Bieg Niepodległości już za nami. 10 listopada z dystansem 7.7 kilometra zmierzyło się 113 zawodników. W roku bieżącym bieg był wyjątkowy, a to za sprawą 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.
GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
XII Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej, na etapie gminnym, odbył się 24 października w obecnej tymczasowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu.
BIESIADA W ZALESIU
W niedzielę 14 października w domu ludowym odbyła się kolejna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez GOK w Miejscu Piastowym oraz KGW w Zalesiu – Biesiada Zaleska.Tego dnia swój XX Jubileusz działalności artystycznej obchodziła również kapela ludowa Piasty.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki