VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

6 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa IV-VI klasy i szkoła podstawowa VII-VIII klasy + gimnazjum, w którym uczestniczyły zawodniczki z trzech szkół – Głowienki, Rogów i Targowisk.

Wyniki rozgrywek

● kategoria szkoła podstawowa IV-VI klasy:

Głowienka – Targowiska 6:4

Targowiska – Rogi 6:2

Głowienka – Rogi 16:1

 

Tabela końcowa:

1.     SP Głowienka

2.     SP Targowiska

3.     SP Rogi

 

Najlepszą bramkarką została uznana Gabriela Gromek z Głowienki, a najlepszymi zawodniczkami Wiktoria Frydrych z Targowisk i Julia Majerska z Głowienki.

● kategoria szkoła podstawowa VII-VIII klasy + gimnazjum:

Głowienka – Rogi 3:2

Głowienka – Targowiska 2:5

Targowiska – Rogi 5:0

 

Tabela końcowa:

1.     SP Targowiska

2.     SP Głowienka

3.     SP Rogi

 

Najlepszą bramkarką została uznana Natalia Guzik z Głowienki, a najlepszą zawodniczką Patrycja Niemczyk z Targowisk. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i słodyczami, które wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziowała Grażyna Biduś. Zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel. Organizator składa serdeczne podziękowanie dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rogach Małgorzacie Borowskiej za udostępnienie obiektu sportowego do rozegrania turnieju.

 

 Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki