GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

XII Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej, na etapie gminnym, odbył się 24 października w obecnej tymczasowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu. W szranki konkursowe stanęło 14 osób ze zgłoszonych 20 – z nastaniem jesiennej szarugi pojawiają się również choroby. Jury konkursowe postanowiło wyróżnić nagradzając kolejnymi miejscami łącznie 6 osób – zgodnie z regulaminem powiatowym i te będą nas reprezentować podczas przesłuchań etapu powiatowego w dniu 6 listopada w Targowiskach.

 

W kategorii szkół podstawowych klas 4-6 pierwsze trzy miejsca zdobyły:

I. Wiktoria Cetera reprezentująca Studio Gama z GOK w Miejscu Piastowym

II. Kinga Wójcik ze szkoły podstawowej z Łężan

III. Julia Górska, reprezentantka szkoły w Głowience.

 

W kategorii szkół podstawowych klas 7-8 i III gimnazjum w Targowiskach śpiewać będą:

I. Lena Buczyńska szkoła podstawowa w Głowience (klasa VII)

II. Amelia Biały także ze szkoły w Głowience (klasa VIII

III. Klaudia Gabor szkoła podstawowa w Łężanach (klasa VII)

 

W Targowiskach naszą przedstawicielką będzie także Kasia Such ze Studia Gama. Kasia nie brała udziału w przesłuchaniach gminnych, zgodnie z regulaminem szkoły średnie są bezpośrednio zgłaszane do etapu powiatowego.

Wszystkim uczestnikom, szczególnie zwycięzcom, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki