Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

FESTIWAL W ŁEKACH DUKIELSKICH
6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego, w Łękach Dukielskich odbył się jubileuszowy, X Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek.
KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY
  W niedzielne popołudnie 13 stycznia, w sali domu ludowego w Głowience było bardzo nastrojowo i świątecznie, a to za sprawą Koncertu Karnawałowego Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe.
BIESIADA ROGOWSKA
W związku z Żałobą Narodową, Biesida Rogowska zostaje odwołana. O nowym terminie imprezy poinformujemy.
KONCERT ORKIESTRY W ŚWIĘTO OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
Święto Trzech Króli, od 2014 roku, jest dniem w którym Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe koncertuje w poszczególnych parafiach Gminy Miejsce Piastowe. W roku bieżącym koncert zorganizowany został w parafii pw. Najświętszej Marii Panny w Miejscu Piastowym.
I KONKURSU RZEŹBY ŚNIEŻNEJ
Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Miejsce. Tematem konkursu jest rzeźba w śniegu rzeźby śnieżne mogą przedstawiać postacie ludzkie, zwierzęce, a także przybierać kształty np.: samochodów, statków, budynków itp.
KONCERT ŚWIĄTECZNY
Tegoroczny koncert kolęd odbył się 16 grudnia w sali domu ludowego w Rogach. Widownia ze stoickim spokojem oczekiwała na rozpoczęcie koncertu – w sali gdzie panowała całkowita ciemność gdzieniegdzie pojawiały się maleńkie światełka niczym gwiazdki.
ART-KREATYWNI
Listopad i grudzień był bardzo kreatywny pod względem zajęć z rękodzieła artystycznego.W naszej pracowni z darów jesiennych powstały serca z kasztanów i gliniane kubeczki.
WIECZÓR AUTORSKI JÓZEFA MACHNIKA
Książka „Głosem z Przeszłości”, wydana nakładem Gminy Miejsce Piastowe, autorstwa naszego redakcyjnego kolegi Józefa Machnika, była doskonałą okazją do zorganizowania wyjątkowego spotkania – wieczoru autorskiego.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki