Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

LATO NA CZARNYM MOŚCIE
21 lipca, zapraszamy nie tylko mieszkańców Miejsca Piastowego, na kolejna edycję imprezy Lato na Czarnym Moście. Startujemy o godzinie 16:00. Zapraszamy.
PIKNIK ŁĘŻAŃSKA FAMILIADA
 14 lipca o godzinie 16:00, tym na łężańskich obiektach rekreacyjnych rozpoczęła się kolejna, czwarta już edycja Familiady, na którą w tym roku zaprosiła Wójt Gminy oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Jak na Familiady - imprezę rekreacyjną dla wszystkich, było coś dużych i nieco mniejszych.
NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do przeczytania nowego numeru Piastuna.
IX POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
UWAGA ZMINA TERMINU. TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 11 SIERPNIA w Niżnej Łące rozegrany zostanie IX Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty. Początek turnieju o godzinie 14:00.
X TRÓJBÓJ RAKIETOWY
Podczas wakacji, zapraszamy wszystkich którzy lubią zmagania z rakietami do udziału w Trójboju rakietowym edycji 2019. Szczegóły na plakcie.  
KONCERTOWE LATO 2019
Wójt Gminy Miejsce Piastowe oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, zapraszają na Koncertowe Lato 2019. Zapraszamy bardzo serdecznie na nasze imprezy i spotkania z gwiazdami. 
WIANKI 2019
W niedzielę 23 czerwca w Niżnej Łące odbyły się „Wianki”, impreza inspirowana słowiańską tradycją uroczystego świętowania Nocy Kupały.Wiążące się z Nocą Kupały zwyczaje miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj.
XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
W dniu 26 maja br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Patronat honorowy nad imprezą objęli: przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz oraz wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2019
 • 2019-02-28
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki