Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
2 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym odbyła się 10. jubileuszowa edycja Miejsteckiego Kolędowania. Przystrojone choinki i świąteczny nastrój przypominały o kończącym się w tym dniu okresie świąt Bożego Narodzenia.
ZAPUSTOWE OSTATKI w GŁOWIENCE
XIII edycja „Zapustowych Ostatków”, odbędzie się 15 lutego w sali domu ludowego w Głowience. W tym roku tematem przewodnim imprezy będą muzyczne przeboje Europy. Zapraszamy.
BIESIADA ROGOWSKA
Ponad 200 osób uczestniczyło w jubileuszowej XX Biesiadzie Rogowskiej, która odbyła się 19 stycznia br. w Dom Ludowym w Rogach. Wspólne śpiewanie, występy artystyczne oraz dobre jedzenie od lat przyciągają do Rogów miłośników biesiadowania.
XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
W dniu 23 stycznia 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XII Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ferii, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do przeczytania nowego numeru Piastuna.
KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY
  Koncerty karnawałowe Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe, na stałe wpisały się już do kalendarza imprez Ośrodka Kultury. Corocznie odbywały się w sali widowiskowej GOK, od dwóch lat, ze względu na remont, odbywają się w terenie.
TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
11 stycznia br. w Remizie OSP w Rogach rozegrany został XV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym i Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.
KONCERT ORKIESTRY W ŚWIĘTO OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
W Święto Objawienia Pańskiego, tradycyjnie już od kilku lat, wędrujemy wraz z orkiestrą dętą do poszczególnych parafii naszej gminy z koncertem kolęd i pastorałek, chociaż nie brakuje także repertuaru karnawałowego i rozrywkowego. W roku bieżącym, po kilku latach ponownie zawitaliśmy do kościoła pw. Wszystkich Świętych we Wrocance.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2020
  • 2020-01-23
  • ROK 2019
  • 2019-02-28
  • ROK 2018
  • 2018-03-19
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki